Archiwistyka I Zarządzanie Dokumentacją

Działania prowadzone przez podmioty gospodarcze związane z bieżącą działalnością oraz realizacją konkretnych projektów opierają się w dużym stopniu na dokumentach oraz ich wewnętrznym obiegu. Ich rosnąca ilość sprawia, iż konieczna jest archiwistyka i zarządzanie dokumentacją. W przypadku plików, które mają formę cyfrową ułatwieniem jest usługa repositorium.pl.

Serwis jest profesjonalnym i innowacyjnym narzędziem, które pozwala na sprawny obieg dokumentów w ramach prowadzonych przez przedsiębiorstwo projektów. Po zarejestrowaniu i utworzeniu konta masz możliwość dodania w panelu użytkownika wszystkich przedsięwzięć za które jesteś odpowiedzialny. Następnie do konkretnych osób możesz przypisać odpowiedzialne za ich realizację grupy osób. W ramach tej struktury można tworzyć, przeglądać i wymieniać rozmaite pliki wgrane bezpośrednio z dysku komputera lub będące wygenerowanym za pomocą systemu szablonem.

Repositorium.pl to narzędzie, które umożliwia archiwistykę i zarządzanie dokumentacją. Pliki, które znajdują się w bazie serwisu są automatycznie zapisywane wraz z każdą ich zmianą lub modyfikacją. Nie musisz się więc martwić o bezpieczeństwo lub utratę danych. W każdym momencie masz dostęp do całej historii zmian dokonywanych w dokumencie i możesz przywrócić jedną z jego poprzednich wersji.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO